» Wakacje 2009

Dnia 5 czerwca br. grupka młodzieży męskiej oraz starszych mężczyzn, których kondycji mogą pozazdrościć niektórzy młodzi, w niedzielne popołudnie zorganizowali spontaniczny turniej w piłkę nożną. Zebrało się kilka drużyn trzyosobowych, ponieważ warunki oraz boisko na którym odbywała się gra nie jest boiskiem w pełnowymiarowym, a niestety na takie boisko w zamian za stare boisko w Skawcach trzeba będzie jeszcze niestety poczekać. Na amatorskim turnieju nie zabrakło także widzów. Jak widać po spontanicznie zorganizowanych rozgrywkach chętnych do gry w piłkę nie brakuje, lecz brakuje prawdziwego boiska gdzie można by było sobie pograć. Chociaż warunki w jakich grali piłkarze nie sprzyjały do tego to każdy z zawodników grał z wielkim poświęceniem, a nawet w zebranej drużynie seniorów nie brakowało graczy którzy wkładali w grę wielkie poświęcenie co przekładało się także na ich wyniki. Po zakończonych rozgrywkach odbyło się wspólne grillowanie. Jak widać można sobie w dobry sposób zająć wakacyjne popołudnie.
Jeśli tylko pogoda i forma zawodników będzie sprzyjała będzie to nie pierwsze takie spotkanie piłkarzy amatorów na wspólnie przygotowanym amatorskim boisku.
W tym roku wolny wakacyjny czas można także spędzić w nowej świetlicy wiejskiej, gdzie szczególnie zapraszamy dzieci od wtorku do soboty w godzinach 1400-2000. Trwają także starania o wzbogacenie atrakcji w nowej świetlicy.
Kolejne wakacyjne popołudnie z piłką. (12 VII 2009).

Dodaj do:  Dodaj do fb Dodaj do nk Dodaj do twitter Dodaj do wykop

Do góry

Realizacja: Piotr Homel